שכפול דיסקים,הדפסת דיסקים,הדפסה על דיסקים,הדפסת CD,צריבה על דיסקים,ייצור דיסקים,צריבת CD,סינגל,שכפול

שכפול דיסקים למוזיקאים

שכפולים והדפסות עבור האומנים המובילים בישראל הדפסת משי (אופסט) על גבי התקליטור באיכות הטובה ביותר בישראל ובמחיר מדהים

מוזיקאים הם אנשים אשר מתפרנסים מהמוזיקה שלהם. הם יוצרים מוזיקה, מלחינים שירים, מנגנים ומעבדים עד לקבלת מוצר מוגמר של מוזיקה או שיר. בשלב זה הם שולחים את היצירה לתחנות הרדיו השונות במטרה שישדרו את המוזיקה שלהם וכך היא תפרוץ לתודעתו של הקהל הרחב.

שכפול דיסקים מקצועי

אספגיל שכפול דיסקים היא החברה המובילה בישראל לייצור דיסקים מכל סוג כולל שכפול תקליטורים (CD), שכפול DVD, שכפול בלו-ריי וכו' כולל הדפסת אופסט עם צבעי משי מקצועית כלומר הדפסה על גבי המדיה ועוד.

  • למידע נוסף והזמנות צלצלו עכשיו: 03-9600550

שכפול דיסקים בצורה מסחרית למוזיקאים

דיסק סטנדרטי או CD הוא עדיין המדיה הנפוצה ביותר בשימוש בעולם המוזיקה! האורך הממוצע של דיסק הוא 80 דקות ואיכות הצליל שניתן לאחסן עליו גבוהה ואיכותית. בכדי לעשות את הצעד הראשון ולפרוץ לתודעת הציבור עם הדיסק החדש, יש לפנות אל חברה אשר מספקת שירותי שכפול דיסקים.

כמובן שצריבת השירים על דיסק בצורה מסחרית איננה מספקת ולכן יש לוודא שאיכות הדיסקים שנצרבים טובה.

לשם כך, קיים פתרון של גלאס מאסטר ובמקביל,  יש למתג את הדיסק על ידי הדפסת הגרפיקה הרצויה על הדיסק. זהו שלב חשוב ביותר כיוון שהדפסה לא איכותית עלולה להשפיע על איכות הדיסק ושיווי המשקל שלו כאשר הוא מתנגן, דבר שיוביל לאורך חיים קצר של הדיסק ובעיות בהשמעה כגון רעשים חריקות וקפיצות.

קיימות מספר שיטות עיקריות בהן משתמשים להדפסה של לייבלים לדיסקים. הראשונה מתבצעת בעזרת מדפסת מסחרית אשר מדפיסה דיו  בצורה ישירה על דיסקים – חסרונות השיטה הן – ההדפסה דוהה במשך הזמן – ובמגע של לחות ומים ההדפסה יורדת.

אנו לא משתמשים בהדפסת דיו – אלא בהדפסה ישירה של צבעי משי במכונות אופסט חדישות!

שכפול DVD

בדומה לשכפול דיסקים רגילים (CD's) וברוח הזמנים בוחרים אמנים רבים להוציא הופעה חיה או לקט שירים על DVD. אנו באספגיל שכפול דיסקים מספקים שירותי שכפול DVD, ייצור DVD ואפילו ייצור תקליטורי בלו-ריי לאלו אשר מבקשים לספק דיסק ברמה גבוהה ביוחד או מדיה עשירה בתכנים.

בין לקוחותינו – מוזיקאים לדוגמה

ג'ולייטה
ג'ולייטה
ג'ולייטה
ארקדי דוכין
ארקדי דוכין
ארקדי דוכין
הברירה הטבעית
הברירה הטבעית
הברירה הטבעית
אייל גולן
אייל גולן
אייל גולן
יציאת חירום
יציאת חירום
יציאת חירום
יהודה סעדו
יהודה סעדו
יהודה סעדו
יואב יצחק
יואב יצחק
יואב יצחק
מירי מסיקה
מירי מסיקה
מירי מסיקה

 

למידע נוסף על שכפול דיסקים למוזיקאים

אנו מתגאים ברמת השירות והמקצועיות הגבוהים בישראל! בתיק העבודות שלנו אינספור מוזיקאים מוכרים, מבוססים וותיקים. צלצלו עכשיו למידע נוסף והזמנות.

יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-9600550

השם שלך

אימייל

טלפון

פנייה בנוגע ל...
 שכפול דיסקים הדפסת משי שכפול dvd נושא אחר