שכפול דיסקים,הדפסת דיסקים,הדפסה על דיסקים,הדפסת CD,צריבה על דיסקים,ייצור דיסקים,צריבת CD,סינגל,שכפול

שכפול דיסקים וסוגי מדיה

שכפולים והדפסות עבור האומנים המובילים בישראל הדפסת משי (אופסט) על גבי התקליטור באיכות הטובה ביותר בישראל ובמחיר מדהים

שכפול דיסקים

cd rom cd-rom (ראשי תיבות של compact disc read-only memory) הוא תקליטור לקריאה בלבד עליו מוקלט מידע בינארי למחשב (data), בניגוד לתקליטורים הראשונים שהיו מיועדים לאחסן מוזיקה בלבד. השימוש הנפוץ ב-cd-rom הוא להפצת תוכנות ומשחקי מחשב אך נעשה בהם שימוש גם להפצת מאגרי מידע (למשל בסיסי נתונים או קבצי מולטימדיה).

cd- audio

"compact disc digital audio", התקליטור הבסיסי ביותר שנכנס לראשונה לשימוש באוקטובר 1982 למטרת הפצה והאזנה לאודיו דיגיטלי והכיל אז עד 74 דקות של מוזיקה ובמהלך הזמן הוגדל ל- 80 דקות. התקליטור גרם למהפכה בנוחות השימוש ובאיכות הצליל.

cd-r

cd-r (ראשי תיבות של: compact disc recordable) הינו תקליטור ריק לצריבה. התקליטור ניתן לכתיבה פעם אחת בלבד ומרגע שהמידע נכתב עליו הוא ניתן לקריאה בלבד ).

vcd-4

תקליטור cd המאפשר צפייה בסרט באורך של 60 דקות. הסרט יעלה אוטומטית בכל מחשב ובכל כונן cd או dvd כמו כן ניתן לצפות בכל מערכת dvd באיכות בינונית עד טובה.

dvd 5

dvd הוא תקליטור שהמידע בו מאוחסן בצפיפות גבוהה במיוחד, דבר המאפשר לאחסן על-גבו מידע דיגיטלי רב. כמות המידע שניתן לאחסן על-גבי dvd5 הוא 4.7 ג’יגהבייט ומכיל שכבה אחת של מידע על צד אחד.ה-dvdמשמש בעיקר בשני תחומים: הפצת תוכנה והפצת סרטים. 

dvd 9

dvd הוא תקליטור שהמידע בו מאוחסן בצפיפות גבוהה במיוחד, דבר המאפשר לאחסן על-גבו מידע דיגיטלי רב. כמות המידע שניתן לאחסן על-גבי dvd 9 הוא 8.5 ג’יגהבייט ומכיל שתי שכבות של מידע על צד אחד. ה-dvd משמש בעיקר בשני תחומים: הפצת תוכנה והפצת סרטים.

dvd-r

מדיה לצריבה הזהה במידותיה הפיזיות למדיית cd-r לצריבה. ההבדל הוא נפח הנתונים – מדיית dvd-/+r לצריבה יכולה להכיל עד 4.7gb של מידע.

business card

ה- business card הוא תקליטור עליו נמצא מידע, התקליטור מכיל עד 40mb וצורתו ככרטיס ביקור.

mini cd 80mm

ה- mini cd הוא תקליטור בקוטר 80 מ"מ עליו נמצא מידע, התקליטור מכיל עד 200mb וצורתו עגולה.

 

סיוע בהפקת תקליטורים

ניתן לקבל שירותי קדם מאסטרינג ותכנות לדגימת סרטים, המרות, בניית תפריטים, בניית ממשקי הרצה אוטומטים לתקליטורים.

נשמח אם תיצרו עמנו קשר.

טלפון 03-9600550
פקס 03-9600660
יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-9600550

השם שלך

אימייל

טלפון

פנייה בנוגע ל...
 שכפול דיסקים הדפסת משי שכפול dvd נושא אחר