שכפול דיסקים,הדפסת דיסקים,הדפסה על דיסקים,הדפסת CD,צריבה על דיסקים,ייצור דיסקים,צריבת CD,סינגל,שכפול

צריבת דיסקים

שכפולים והדפסות עבור האומנים המובילים בישראל הדפסת משי (אופסט) על גבי התקליטור באיכות הטובה ביותר בישראל ובמחיר מדהים
צריבת דיסקים צריבת CD צריבת DVD שיכפול דיסקים

 צריבת דיסקים

 

צריבת תקליטורים הינו תהליך שנראה פשוט – אבל כפי שכולנו יודעים – צריבה הינו תהליך שלא תמיד מצליח.

לכן אנו באספגיל רכשנו את מכונות הצריבה הטובות ביותר ואליהן הוספנו מערכות בדיקה ובקרה על מנת שלקוחותינו יקבלו מוצר מושלם וזהה למאסטר המקורי.

 

ברשותנו מערכת שכפול משולבת בעלת יותר מ-150 צורבים המאפשרים צריבה בכמות מסחרית של מעבר ל 2,000 דיסקים בשעה!

 

 

 

נשמח אם תיצרו עמנו קשר.

טלפון 03-9600550
פקס  03-9600660

טלפן עכשיו  03-9600550

 

 

 

 

מעט הסבר טכני על דיסקים (תקליטורים) וסוגיהם:

 

סוגי תקליטורים

 

CD-AUDIO

 

חברת אספגיל מבצעת צריבת דיסקים   תקליטורים בפורמט – "Compact Disc Digital Audio", התקליטור הבסיסי ביותר שנכנס לראשונה לשימוש באוקטובר 1982 למטרת הפצה והאזנה לאודיו דיגיטלי והכיל אז עד 74 דקות של מוזיקה ובמהלך הזמן הוגדל ל- 80 דקות.(זאת מכיוון שהיו יצירות קלאסיות שלא נכנסו ב74 דקות) התקליטור גרם למהפכה בנוחות השימוש ובאיכות הצליל.

CD-ROM

Compact Disc Read Only Memory, או בקיצור CDROM!  תקליטור לקריאה בלבד שמוקלט עליו מידע מחשב (DATA) בנפח של 650 עד 800 מגהבייט. נכנס לראשונה לשימוש ב- 1985. לחברת אספגיל ניסיון עצום בשכפול דיסקים בפורמט CDROM

CD-R

Compact Disc Recordable, תקליטור הניתן לכתיבה חד־פעמית בעזרת צורב תקליטורים. ה-CD-R נכנס לשימוש לראשונה ב-1988, גם הוא פותח על ידי סוני ופיליפס. ניתן לקנות CD-R ש"מיועד למוזיקה". זהו תקליטור שמכיל סימון מסוים שנדרש עבור צורבי אודיו ייעודיים, כלומר כאלה שאינם מתחברים למחשב אלא למערכת סטריאו. תקליטורים אלה עולים מעט יותר מ-CD-R המיועד לנתונים, וההפרש במחיר משמש לתשלום תמלוגים לגופים המטפלים בגביית תמלוגים, כדוגמת אקו"ם (חברת אספגיל פועלת לקידום מוסיקאים ועובדת בשיתוף פעולה מלא והדוק עם ארגון אקו"ם).

אספגיל מקדמת את השימוש ב- CD-R בכך שהיא מגישה שירות הדפסת לוגו חברה בצבע מלא לשימוש שוטף ב- CD-R אצל חברות

CD-R\W

Compact Disc Rewritable, תקליטור הניתן לכתיבה רב־פעמית בעזרת צורב תקליטורים.

 

Super Audio CD
Super Audio CD (או בקיצור SACD) הוא דיסק אופטי ברזולוציה גבוהה לקריאה אודיו בלבד. מספק איכות דיגיטלית גבוה בהרבה מהאיכות הסטנדרטיתש שמסתמכת על ייצור דיסקים אודיו בתקן הספר האדום (REDBOOK). הטכנולוגיה הוצגה בשנת 1999, פורמט שפותח על ידי סוני ופיליפס, אותן חברות אשר יצר את הספר האדום. SACD היה במלחמה עם פורמט ה-DVD-Audio, אבל לא החליף את תקליטורי שמע. בניגוד ל-DVD-Audio, בפורמט SACD יש את התכונה של להיות מסוגל לייצר דיסקים היברידיים; הדיסקים הללו מכילים את זרם שמע SACD וכן שכבה רגילה תקליטור שמע שבה הוא לשחק ב נגני CD רגיל, ובכך לאפשר להם תאימות לאחור.

חברת אספגיל ניסתה לקדם את נושא ה- SuperAudioCD אך בהצלחה מועטה, כעת, ישנה התפתחות אדירה בתקן DTS-HD (דחיסה של 24.5Mbit\s לשניה) ותקן Dolby TrueHD (עם דחיסה של 27.748Mbin/s המאפשרים חוויית סאונד בלתי רגילה. שימוש בתקנים האחרונים יוכל לשמש את לקוחות אספגיל בהפקת תקליטור BD (בלו-ריי BluRay)

VCD – Video CD

 

תקליטור וידאו VCD, ניתן לצפייה CD מחשב,נגן קומפקט דיסק וידאו דיגיטלי ייעודי ונגני DVD).
תקן VCD נוצרה בשנת 1993 על ידי סוני, פיליפס, Matsushita, ו-JVC ו שמכונה בתקן הספר הלבן.

איכות התמונה הכללית נועדה להשוות את הווידאו VHS. VCD דחוס יכול לפעמים להיות באיכות נמוכה יותר מאשר וידאו VHS, אבל VCD יכול לחסום רעשים\קפיצות ותופעות שליליות המקובלות בשידורי וידאו אנלוגי, והכי חשוב! לא להתדרדר עוד יותר עם כל שימוש, ייתרון שעשוי להיות עדיף.

לחברת אספגיל נסיון  א ד י ר  בהפקות\המרות ושכפול דיסקים מסוג VCD. ל-VCD יש יתרון רק כיוון שהוא פועל גם במחשב הביתי וגם בנגני ה-DVD למניהם.


Super Video CD

 

Super Video CD או בקיצור SVCD, הוא פורמט המשמש לאחסון מדיה וידאו על תקן תקליטורים. SVCDנועדה כממשיכו של VCD ו אלטרנטיבה ל-DVD-Video, ונופל איפשהו בין הן מבחינת יכולת טכנית ואיכות התמונה. תקליטור CD-R יכול להכיל עד 60 דקות וידאו בפורמט SVCD.

חברת אספגיל ניסתה רבות "לקדם" הפצה באמצעות שכפול דיסקים מסוג SVCD, הבעיה שבישראל התחוללה "מלחמת מחירים" ומחירי ה- DVD "צנחו" לפחות מ-100$. הקהל הגיב בהתאם, רכב מכשירי DVD ביתיים והתעלמה מהפורמט שכה מקובל במזרח הרחוק.

 

DVD-R

 

מדיה לצריבה הזהה במידותיה הפיזיות למדיית CD-R לצריבה. ההבדל הוא נפח הנתונים – מדיית DVD -/+R לצריבה יכולה להכיל עד 4.7GB של מידע. מחירי מדיות אלו זולים מאוד כיום. ישנם שני תת-סוגים: DVD-R ו-DVD+R. למרות שלשני סוגי מדיות אלה קיבולת זהה, כוננים קוראים בדרך כלל את שני הסוגים, אך צורבים יכולים בדרך כלל לצרוב רק את אחד משני הסוגים.

 

DVD-RW

 

מדיה לצריבה, בעלת נפח נתונים זהה למדיית DVD-R, אך מדיה זו מאפשרת כתיבה רב-פעמית על גביה, באופן תאורטי עד 1000 פעמים. ניתן לכתוב מידע ולמחוק אותו שוב ושוב – מתאים בעיקר לגיבוי נתונים או לגיבוי של מידע אשר משתנה באופן יומיומי. גם פה קיימים שני תקנים מתחרים – DVD-RW ו-DVD+RW.

 

DVD-R Double Sided

 

זהה למדיית DVD-R, אך כאן מדובר על מדיה דו-צדדית (בשונה ממדיה דו שכבתית). זהו דיסק דו צדדי, אשר צריך לצרוב עליו כל צד בנפרד, ובכדי לקרוא את כל הנתונים יש להפוך פיזית את הדיסק בכונן. הדיסק מאפשר אחסון מידע של כ-4.7GB בכל צד, ובסך הכול כ-9.4 על גבי מדיה בודדת. קשה מאוד להשיג מדיות מסוג זה כיום, בעיקר בעקבות כניסת המדיה הדו שכבתית.

חברת אספגיל מספקת שירותי שיכפול דיסקים מסוג DVD-R DS הכוללים בין השאר הדפסה באיכות חסרת תקדים.

 

DVD-R DL

 

מדיית DVD לצריבה חד-פעמית בעלת שתי שכבות צריבה. שתי השכבות ביחד נותנות נפח נתונים של 8.5GB על גבי צד אחד. מדיות אלו חדשות יחסית בשוק ומחירן גבוה יחסית. לא כל הצורבים מסוגלים לכתוב על גבי מדיה מסוג זה. היא הייתה קיימת עד לא מזמן רק בפורמט "+" (פלוס) אך לאחרונה נוצרה תחרות בשוק כאשר התחילו לשווק גם גרסה שלה בפורמט "-".(מינוס)

כ-50% ממערך שכפול הדיסקים של חברת אספגיל מבוסס על שכפול DVD-R

 

DVD-R Double Sided

 

זהה למדיית DVD-R, אך כאן מדובר על מדיה דו-צדדית (בשונה ממדיה דו שכבתית). זהו דיסק דו צדדי, אשר צריך לצרוב עליו כל צד בנפרד, ובכדי לקרוא את כל הנתונים יש להפוך פיזית את הדיסק בכונן. הדיסק מאפשר אחסון מידע של כ-4.7GB בכל צד, ובסך הכול כ-9.4 על גבי מדיה בודדת. קשה מאוד להשיג מדיות מסוג זה כיום, בעיקר בעקבות כניסת המדיה הדו שכבתית.

 

DVD-RAM

 

מדיה לצריבה אשר אינה מאוד נפוצה, אך משמשת בעיקר לגיבוי, היא אינה ניתנת לקריאה על ידי מכשירי DVD רגילים. לרוב היא נמכרת בתוך מחסנית ייעודית המשפרת את עמידות המדיה ומאפשרת לכתוב עלייה (בתאוריה) עד כ-100,000 פעמים, למרות שישנם כוננים מסוימים אשר דורשים להוציאה מהמחסנית טרם השימוש בה.
יתרונותיה: יכולת יצירת מערכות קבצים רגילים עלייה וכתיבה אליהן כמו מדיה מגנטית רגילה.

בחברת אספגיל תוכלו לרכוש מדיות מסוג DVD-RAM כולל הדפסת לוגו החברה שלכם, בצבע מלא ובאיכות חסרת תקדים.

 

למידע נוסף על שירותי צריבת דיסקים

טלפון 03-9600550
פקס 03-9600660
יצירת קשר
לפרטים צלצלו: 03-9600550

השם שלך

אימייל

טלפון

פנייה בנוגע ל...
 שכפול דיסקים הדפסת משי שכפול dvd נושא אחר